До Всесвітнього дня мистецтва Google Arts & Culture запускає нову колекцію всесвітніх виставок та освітніх інтерактивних програм Family Fun with Arts & Culture. Про це компанія повідомила у своєму офіційному блозі Google Ukraine.

Усі виставки призначені для віртуального відвідування всією родиною. Через взаємодію з об’єктами можна дізнатися багато нового про мистецтво, тварин, науку, космос, книги та музику. Віртуальна реальність дозволить відвідувачам зануритися у чорну діру, погуляти з динозавром або перевтілитися в пінгвіна, що відвідує картинні галереї.

До проєкту долучилися 35 культурних установ. Серед них Фонд Атассі (ОАЕ), Музей сучасного мистецтва в Буенос-Айресі (Аргентина), Palazzo Monti (Італія), Єльський центр британського мистецтва (США) та колекція Nakamura Keith Haring в Японії. Заклади представили понад 100 різноманітних онлайн-виставок, де можна побачити більше ніж 18 тисяч нових художніх творів, артефактів та історій. Усі твори оцифровані у надвисокій якості, тож віртуальні копії наближені до оригіналів, наскільки це можливо.

Приєднатися до віртуальних подорожей можна безпосередньо з комп’ютера на сторінці Google Arts&Culture або завантаживши додаток від Google для iOS чи Android.

Текст: Дар’я Цепкова
Зображення обкладинки: Google