Кіберпанкова інтерпретація циклу «Варта» від BBC America викликала неоднозначну реакцію. Фанати та фанатки світу сера Террі Пратчетта (Terry Pratchett) так і не визначилися, чи можна вважати фільм справжнім Дискосвітом, чи це просто сторонній твір «за мотивами»?

Проте обидва табори, мабуть, будуть раді почути новину, про яку повідомляє The Guardian. Компанія Narrativia оголосила про намір відзняти у співпраці з Motive Pictures та Endeavor Content «дійсно автентичну… адаптацію, що лишиться вірною оригінальному геніальному задуму». Сама ж компанія була заснована сером Террі Пратчеттом у 2012 році для створення телеадаптацій його романів про Дискосвіт. Наразі ще немає інформації про те, які книги буде екранізовано, проте навряд чи це будуть перезйомки вже існуючих фільмів.

«Дух цього нового союзу було загартовано у спільній любові до оригіналу. Ми зобов’язуємося створити епічний серіал, що включатиме в себе найвідоміші назви яскравого, гострого та сатиричного всесвіту сера Террі»,

— каже команда.

Ріанна Пратчетт (Rhianna Pratchett), дочка пана Пратчетта та співдиректорка Narrativia, підтверджує, що Motive та Endeavor Content «повністю розділяють їхнє бачення» того, яким має бути Дискосвіт на екранах. Ані вона, ані інший директор Narrativia, Роб Вілкінс (Rob Wilkins) не коментували панк-адаптацію »Варти» від BBC America, проте приватно вони висловлювали своє невдоволення. Менше з тим, Вілкінс заперечує, що рішення Narrativia пов’язані із їхніми емоціями.

Саймон Максвелл (Simon Maxwell), виконавчий директор Motive Pictures, називає Дискосвіт не менше ніж національним скарбом та обіцяє відтворити його на екранах у вигляді, який полюблять мільйони прихильників та прихильниць в усьому світі.

Текст: Дар’я Цепкова